Panasonic VW-VBG390, VW-VBG390E, VW-VBG390K akku 3150 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBG390, VW-VBG390E, VW-VBG390K akku 3150 mAh
In stock
- SKU
- CS-VBG390
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-HMC150, AG-HMC40, AG-HMC70
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
VW-VBG390
VW-VBG390E
VW-VBG390K
VW-VBG390E
VW-VBG390K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBG390 |
|---|---|
| EAN | 4894128086635 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 61.90 x 41.07 x 35.93mm |
| Korvaa | VW-VBG390 / VW-VBG390K / VW-VBG390E / VW-VBG390PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 23.31Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |