Panasonic Toughbook CF-AX2 / CF-AX3 akku 4200mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF-AX2 / CF-AX3 akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-CRX200NB
119,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
CF-AX2
CF-AX3
Lets Note AX2
Toughbook CF-AX2
Toughbook CF-AX3
CF-AX3
Lets Note AX2
Toughbook CF-AX2
Toughbook CF-AX3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU81
CF-VZSU81EA
CF-VZSU81JS
CF-VZSU81R
CF-VZSU85
CF-VZSU85JS
CF-VZSU81EA
CF-VZSU81JS
CF-VZSU81R
CF-VZSU85
CF-VZSU85JS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CRX200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153177 |
| Korvaa | CF-VZSU81 / CF-VZSU81EA / CF-VZSU81JS / CF-VZSU81R / CF-VZSU85 / CF-VZSU85JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 30.24Wh |
| Mitat | 170.82 x 89.20 x 9.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |