Panasonic ToughBook CF-71 PII, Toughbook CF-71 PIII CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Panasonic ToughBook CF-71 PII, Toughbook CF-71 PIII CMOS Akku / Paristo
In stock
- SKU
- CS-DED610BU
12,95 €
CS-AC6920BU yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic tietokoneiden kanssa:
ToughBook CF-71 PII
Toughbook CF-71 PIII
Toughbook CF-71 PIII
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic tietokoneiden alkuperäisakut:
Kuvaus / Panasonic ToughBook CF-71 PII, Toughbook CF-71 PIII CMOS Akku / Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DED610BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104445 |
| Mitat | 26.25 x 20.12 x 4.60mm |
| Korvaa | G4221 / 3R459 / 3E158 / 0G4221 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.6Wh |
| Jännite | 3 V |
Stocks
Write Your Own Review