Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-CRF5NB
69,95 €
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
ToughBook CF-29
ToughBook CF-29A
ToughBook CF-29E
ToughBookCF-29FC1AXS
ToughBookCF-29FC9AXS
ToughBook CF-29JC1AXS
ToughBook CF-29JC9AXS
ToughBook CF-29LW1AXS
CF-51
ToughBook CF-52
ToughBook CF-52CCABXBM
ToughBook CF-52EW1AAS
ToughBook CF-52EW1AJS
ToughBook CF-52MW1ADS
ToughBook CF-52MW1APS
Toughbook-51
ToughBook-52
ToughBook CF-29
ToughBook CF-51
ToughBook CF-52
ToughBook CF29
ToughBook CF51
ToughBook CF52
ToughBook CF-29A
ToughBook CF-29E
ToughBookCF-29FC1AXS
ToughBookCF-29FC9AXS
ToughBook CF-29JC1AXS
ToughBook CF-29JC9AXS
ToughBook CF-29LW1AXS
CF-51
ToughBook CF-52
ToughBook CF-52CCABXBM
ToughBook CF-52EW1AAS
ToughBook CF-52EW1AJS
ToughBook CF-52MW1ADS
ToughBook CF-52MW1APS
Toughbook-51
ToughBook-52
ToughBook CF-29
ToughBook CF-51
ToughBook CF-52
ToughBook CF29
ToughBook CF51
ToughBook CF52
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CF-VZSU29
CF-VZSU29AU
CF-VZSU29U
CF-VZSU29ASU
6140-01-540-6513
CF-VZSU29A
CF-VZSU29AU
CF-VZSU29U
CF-VZSU29ASU
6140-01-540-6513
CF-VZSU29A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CRF5NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028215 |
| Mitat | 164.40 x 76.60 x 20.60mm |
| Korvaa | CF-VZSU29 / CF-VZSU29AU / CF-VZSU29U / CF-VZSU29ASU / 6140-01-540-6513 / CF-VZSU29A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |