Panasonic Toughbook CF-18, Toughbook CF-19, Toughbook CF-30 CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF-18, Toughbook CF-19, Toughbook CF-30 CMOS Akku / Paristo
In stock
- SKU
- CS-AC6920BU
12,95 €
CS-AUA008BU yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic tietokoneiden kanssa:
Toughbook CF-18
Toughbook CF-19
Toughbook CF-30
Toughbook CF-19
Toughbook CF-30
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic tietokoneiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AC6920BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082552 |
| Mitat | 20 x 20 x 3.8mm |
| Korvaa | 02k6486 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.6Wh |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |