Panasonic PQKK-10093 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
PQKK-10093
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BT910CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049272 |
| Mitat | 73.90 x 48.95 x 14.43mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 9Wh |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |