Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin MC-RM10-W / Rollan MC-RM10 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin MC-RM10-W / Rollan MC-RM10 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-PMR100VX
38,95 €
Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC-RM10-W
Rollan MC-RM10
Rollan MC-RM10
Korvattavat Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
AVV97V-RN
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
| SKU | CS-PMR100VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191384 |
| Korvaa | AVV97V-RN |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 87.60 x 85.00 x 17.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |