Panasonic PLC-laitteiden BR-ACF2R yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Panasonic PLC-laitteiden BR-ACF2R yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRF200SL
20,95 €
Panasonic PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BR-ACF2R
Korvattavat Panasonic PLC-laitteiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-BRF200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156048 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 47.50 x 33.60 x 17.20mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |