Panasonic parranajokoneiden / shaverien EH-HE93 / EH-HE94 yhteensopiva akku 680mAh
calcActive())">
Panasonic parranajokoneiden / shaverien EH-HE93 / EH-HE94 yhteensopiva akku 680mAh
In stock
- SKU
- CS-PVL958SL
23,95 €
Panasonic parranajokoneiden / shaverien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EH-HE93
EH-HE94
EH-HM75
EH-HM95
ER216
ER217
ER230
ER2301
ER2501
ERCA35
ER-CA35-K
ER-GB40
ER-GB40-S
ER-GK40
ER-GK40-S
ER-GP80
ES -LA12
ES -LT70
ES205
ES2064
ES2065
ES2067
ES208
ES208824-GA
ES2216
ES2262
ES2262A
ES2262K
ES2888
ES364
ES365
ES366
ES4000
ES4001
ES4011
ES4012
ES4033
ES4035
ES4036
ES6168
ES678
ES-678
ES724
ES727
ES7505
ES8042
ES8043
ES8044
ES8046
ES8048
ES8048 ES8075
ES8075
ES8076
ES8077
ES8078
ES8086
ES8088
ES8101
ES8103
ES8109
ES8111
ES8113
ES-8113
ES8161
ES8162
ES8163
ES8164
ES8167
ES8168
ES8169
ES8171
ES8224
ES8228
ES-8238
ES8243
ES8243 ES8249
ES8249
ES8250
ES8801
ES-8801
ES8807
ES-8807
ES881
ES8815
ES-8815
ES8816
ES-8816
ES8818
ES881s
ES881SS
ES8824
ES-8824
ES-8827
ES8828
ES-CLV8A
ES-CLV96
ES-ES-ST2N
ES-GA20
ESGA21
ES-GA21
ES-LA12
ES-LA62
ES-LA63
ES-LA90
ES-LA92
ES-LA93
ES-LC20
ES-LC60
ES-LF20
ES-LF50
ESLF51
ES-LT20
ES-LT41
ES-LT50
ES-LT70
ESLT71
ES-LV50
ES-LV52
ES-LV54
ES-LV56
ES-LV5C
ES-LV60
ES-LV61
ES-LV62
ES-LV65
ES-LV70
ES-LV72
ES-LV74
ES-LV76
ES-LV80
ESLV81
ES-LV81
ES-LV82
ES-LV85
ES-LV90
ES-LV92
ES-LV94
ESLV95
ES-LV95
ES-LV96
ES-LV9A
ES-RW30
ES-RW30S
ES-SL40
ES-SL41
ES-ST23
ES-ST25
ES-ST27
ES-ST29
ES-ST2N
ES-ST2P
ES-ST2R
ES-ST37
ES-ST39
ES-ST3N
ES-ST6Q
ES-WD88
ES-WD93
ES-WD94
ST6N
EH-HE94
EH-HM75
EH-HM95
ER216
ER217
ER230
ER2301
ER2501
ERCA35
ER-CA35-K
ER-GB40
ER-GB40-S
ER-GK40
ER-GK40-S
ER-GP80
ES -LA12
ES -LT70
ES205
ES2064
ES2065
ES2067
ES208
ES208824-GA
ES2216
ES2262
ES2262A
ES2262K
ES2888
ES364
ES365
ES366
ES4000
ES4001
ES4011
ES4012
ES4033
ES4035
ES4036
ES6168
ES678
ES-678
ES724
ES727
ES7505
ES8042
ES8043
ES8044
ES8046
ES8048
ES8048 ES8075
ES8075
ES8076
ES8077
ES8078
ES8086
ES8088
ES8101
ES8103
ES8109
ES8111
ES8113
ES-8113
ES8161
ES8162
ES8163
ES8164
ES8167
ES8168
ES8169
ES8171
ES8224
ES8228
ES-8238
ES8243
ES8243 ES8249
ES8249
ES8250
ES8801
ES-8801
ES8807
ES-8807
ES881
ES8815
ES-8815
ES8816
ES-8816
ES8818
ES881s
ES881SS
ES8824
ES-8824
ES-8827
ES8828
ES-CLV8A
ES-CLV96
ES-ES-ST2N
ES-GA20
ESGA21
ES-GA21
ES-LA12
ES-LA62
ES-LA63
ES-LA90
ES-LA92
ES-LA93
ES-LC20
ES-LC60
ES-LF20
ES-LF50
ESLF51
ES-LT20
ES-LT41
ES-LT50
ES-LT70
ESLT71
ES-LV50
ES-LV52
ES-LV54
ES-LV56
ES-LV5C
ES-LV60
ES-LV61
ES-LV62
ES-LV65
ES-LV70
ES-LV72
ES-LV74
ES-LV76
ES-LV80
ESLV81
ES-LV81
ES-LV82
ES-LV85
ES-LV90
ES-LV92
ES-LV94
ESLV95
ES-LV95
ES-LV96
ES-LV9A
ES-RW30
ES-RW30S
ES-SL40
ES-SL41
ES-ST23
ES-ST25
ES-ST27
ES-ST29
ES-ST2N
ES-ST2P
ES-ST2R
ES-ST37
ES-ST39
ES-ST3N
ES-ST6Q
ES-WD88
ES-WD93
ES-WD94
ST6N
Korvattavat Panasonic parranajokoneiden / shaverien alkuperäisakut
K0360-0570
V9ZL2508
V9ZL2508
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic parranajokoneiden / shaverien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akus…
| SKU | CS-PVL958SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166948 |
| Korvaa | K0360-0570, V9ZL2508 |
| Kapasiteetti (mAh) | 680mAh / 2.45Wh |
| Mitat | 56.00 x 14.00 x 14.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |