Panasonic KXFPG371, KXFPG372, KXFPG376 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KXFPG371, KXFPG372, KXFPG376 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-P511CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KXFPG371
KXFPG372
KXFPG376
KXFPG372
KXFPG376
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
PP511
P-P511
PP511A
P-P511
PP511A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-P511CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021537 |
| Mitat | 50.23 x 42.59 x 14.38mm |
| Korvaa | P-P511 / PP511 / P-P511A / PP511A / PP511A1B / PPQT22418ZA / PQPP511SVC / TYPE 24 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.06Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |