Panasonic KX-TG1032PK, KX-TG1032S, KX-TG1033PK Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-TG1032PK, KX-TG1032S, KX-TG1033PK Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PTG103CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-TG1032PK
KX-TG1032S
KX-TG1033PK
KX-TG1032S
KX-TG1033PK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-4DPA
HHR-55AAABU
HHR-55AAABU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PTG103CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082224 |
| Mitat | 44.23 x 20.57 x 10.30mm |
| Korvaa | HHR-4DPA / HHR-55AAABU |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |