Panasonic KX-PRX110, KX-PRX110GW, KX-PRX120 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-PRX110, KX-PRX110GW, KX-PRX120 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PRX120CL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-PRX110
KX-PRX110GW
KX-PRX120
KX-PRX110GW
KX-PRX120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
KX-PRA10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRX120CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081395 |
| Mitat | 64.04 x 44.07 x 5.16mm |
| Korvaa | KX-PRA10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |