Panasonic KX-GA271W, KXTD7680, KX-TD7680 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Panasonic KX-GA271W, KXTD7680, KX-TD7680 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-CPB9034
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-GA271W
KXTD7680
KX-TD7680
KXTD7680
KX-TD7680
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
HHR-P103
HHR-P103A
TYPE 25
HHR-P103A
TYPE 25
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB9034 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128015727 |
| Mitat | 47.00 x 32.00 x 11.50mm |
| Korvaa | HHR-P103, HHR-P103A, TYPE 25 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |