Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 MK1 / Toughbook CF-C2 yhteensopiva akku 8700mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 MK1 / Toughbook CF-C2 yhteensopiva akku 8700mAh
In stock
- SKU
- CS-CRF200HB
121,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook CF-C2 MK1
Toughbook CF-C2
Toughbook CF-C2
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU80U
CF-VZSU82U
CF-VZSU83U
CF-VZSU82U
CF-VZSU83U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRF200HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206521 |
| Korvaa | CF-VZSU80U / CF-VZSU82U / CF-VZSU83U |
| Kapasiteetti (mAh) | 8700mAh / 93.96Wh |
| Mitat | 192.80 x 71.00 x 22.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |