Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-B11 / Toughbook CF-B10 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-B11 / Toughbook CF-B10 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-CRB100NB
94,95 €
78,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook CF-B11
Toughbook CF-B10
Toughbook CF-B10
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU69J2
CF-VZSU69JS
CF-VZSU69JS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRB100NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150824 |
| Korvaa | CF-VZSU69J2 / CF-VZSU69JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 118.64 x 106.76 x 21.76mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |