Panasonic kannettavan tietokoneen CF-XZ6 / CF-XZ62 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-XZ6 / CF-XZ62 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-PNZ620NB
121,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CF-XZ6
CF-XZ62
CF-XZ62DCQR
CF-XZ62FKQR
CF-XZ67
CF-XZ68
CF-XZ6BDAPR
CF-XZ6BDBQR
CF-XZ6BFYQR
CF-XZ6C
CF-XZ6CDCQR
CF-XZ6CFKQR
CF-XZ6D
CF-XZ6DDAPR
CF-XZ6DFKQR
CF-XZ6E
CF-XZ6F
CF-XZ6HDAPR
CF-XZ6HDBQR
CF-XZ6HFAQR
CF-XZ6HFBQR
CF-XZ6K
CF-XZ6KDCQR
CF-XZ6KFKQR
CF-XZ6L
CF-XZ6LDAPR
CF-XZ6LDCQR
CF-XZ6LFKQR
CF-XZ6PDAPR
CF-XZ6PDCQR
CF-XZ6PFKQR
CF-XZ6RD3VS
CF-XZ6RD4VS
CF-XZ6RD6VS
CF-XZ6RF5VS
CF-XZ6RF7VS
CF-XZ6SF8VS
CF-XZ6T
CF-XZ6U
Toughbook CF-XZ6
CF-XZ62
CF-XZ62DCQR
CF-XZ62FKQR
CF-XZ67
CF-XZ68
CF-XZ6BDAPR
CF-XZ6BDBQR
CF-XZ6BFYQR
CF-XZ6C
CF-XZ6CDCQR
CF-XZ6CFKQR
CF-XZ6D
CF-XZ6DDAPR
CF-XZ6DFKQR
CF-XZ6E
CF-XZ6F
CF-XZ6HDAPR
CF-XZ6HDBQR
CF-XZ6HFAQR
CF-XZ6HFBQR
CF-XZ6K
CF-XZ6KDCQR
CF-XZ6KFKQR
CF-XZ6L
CF-XZ6LDAPR
CF-XZ6LDCQR
CF-XZ6LFKQR
CF-XZ6PDAPR
CF-XZ6PDCQR
CF-XZ6PFKQR
CF-XZ6RD3VS
CF-XZ6RD4VS
CF-XZ6RD6VS
CF-XZ6RF5VS
CF-XZ6RF7VS
CF-XZ6SF8VS
CF-XZ6T
CF-XZ6U
Toughbook CF-XZ6
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
2-424866S2-B01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNZ620NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210603 |
| Korvaa | 2-424866S2-B01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 26.6Wh |
| Mitat | 155.80 x 134.40 x 5.90mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |