Panasonic kannettavan tietokoneen CF-SX2JDT2FW / CF-SX3 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-SX2JDT2FW / CF-SX3 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-PNX200NB
66,95 €
54,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CF-SX2JDT2FW
CF-SX3
CF-NX4
CF-SX4
CF-NX3GDHCS
CF-SX2JU
CF-SX1
CF-NX2
CF-NX1
CF-SX2
CF-SX3
CF-NX4
CF-SX4
CF-NX3GDHCS
CF-SX2JU
CF-SX1
CF-NX2
CF-NX1
CF-SX2
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-V25U75R
CF-V25U76R
CF-VZSU75JS
CF-VZSu75R
CF-VZSU75RR
CF-VZSU75RS
CF-VZSU75RT
CF-VZSU75W
CF-VZSU76JS
CF-VZSU76R
CF-VZSU76RR
CF-VZSU76RS
CF-VZSU76RT
CF-VZSU76W
CF-VZSU78JS
CF-VZSU78R
CF-VZSU79JS
CF-VZSU79R
CF-VZSU99JS
CF-V25U76R
CF-VZSU75JS
CF-VZSu75R
CF-VZSU75RR
CF-VZSU75RS
CF-VZSU75RT
CF-VZSU75W
CF-VZSU76JS
CF-VZSU76R
CF-VZSU76RR
CF-VZSU76RS
CF-VZSU76RT
CF-VZSU76W
CF-VZSU78JS
CF-VZSU78R
CF-VZSU79JS
CF-VZSU79R
CF-VZSU99JS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNX200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188575 |
| Korvaa | CF-V25U75R / CF-V25U76R / CF-VZSU75JS / CF-VZSu75R / CF-VZSU75RR / CF-VZSU75RS / CF-VZSU75RT / CF-VZSU75W / CF-VZSU76JS / CF-VZSU76R / CF-VZSU76RR / CF-VZSU76RS / CF-VZSU76RT / CF-VZSU76W / CF-VZSU78JS / CF-VZSU78R / CF-VZSU79JS / CF-VZSU79R / CF-VZSU99JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 48.96Wh |
| Mitat | 269.30 x 30.70 x 20.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |