Nikon kameroiden VM720 / VM7200 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Nikon kameroiden VM720 / VM7200 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-F750MU
26,95 €
Nikon kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VM720
VM7200
VM7200
Korvattavat Nikon kameroiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nikon kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-F750MU |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178071 |
| Korvaa | NP-F750 / NP-F730 / NP-F770 / NP-F774 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 70.60 x 38.70 x 41.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |