Panasonic HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5 yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Panasonic HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5 yhteensopiva akku 750 mAh
In stock
- SKU
- CS-VBG070
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-SD9
HDC-HS9
HDC-SD5
HDC-SD1
HDC-SX5
SDR-H60
SDR-H40
SDR-H50
SDR-H41
SDR-H200
SDR-H280
SDR-H18
VDR-D310
VDR-D50
VDR-D51
VDR-D230
VDR-D220
VDR-D210
PV-GS500
PV-GS320
PV-GS85
PV-GS83
PV-GS90
PV-GS80
PV-GS320
NV-GS330
NV-GS500
HDC-SD100
NV-GS330
NV-GS500
HDC-HS100
SD100
GS98GK
H48
H288GK
H68GK
SS100
HDC-SD600
HDC-SD700
HDC-HS9
HDC-SD5
HDC-SD1
HDC-SX5
SDR-H60
SDR-H40
SDR-H50
SDR-H41
SDR-H200
SDR-H280
SDR-H18
VDR-D310
VDR-D50
VDR-D51
VDR-D230
VDR-D220
VDR-D210
PV-GS500
PV-GS320
PV-GS85
PV-GS83
PV-GS90
PV-GS80
PV-GS320
NV-GS330
NV-GS500
HDC-SD100
NV-GS330
NV-GS500
HDC-HS100
SD100
GS98GK
H48
H288GK
H68GK
SS100
HDC-SD600
HDC-SD700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBG070
VW-VBG070-K
VW-VBG070-K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBG070 |
|---|---|
| EAN | 4894128034599 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.45 x 36.05 x 24.84mm |
| Korvaa | VW-VBG070 / VW-VBG070-K / VW-VBG070A |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |