Panasonic hätävalaistus MRDF3.F2C yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Panasonic hätävalaistus MRDF3.F2C yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-PSA193LS
44,95 €
Panasonic hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MRDF3.F2C
Korvattavat Panasonic hätävalaistus alkuperäisakut
BGN5500-5FWP-A800EC
OSA002
OSA002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-PSA193LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185994 |
| Korvaa | BGN5500-5FWP-A800EC / OSA002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 30Wh |
| Mitat | 97.50 x 61.60 x 63.70mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |