Panasonic Handheld H320, JT-H320HT, JT-H320HT-E1 akku 890mAh
calcActive())">
Panasonic Handheld H320, JT-H320HT, JT-H320HT-E1 akku 890mAh
In stock
- SKU
- CS-PAH320BL
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic viivakoodinlukijoiden kanssa:
Handheld H320
JT-H320HT
JT-H320HT-E1
JT-H320HT-E2
JT-H320HT
JT-H320HT-E1
JT-H320HT-E2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
JT-H320HT-E1
JT-H320HT-E2
JT-H320HT-E2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-PAH320BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136156 |
| Korvaa | JT-H320HT-E1 / JT-H320HT-E2 / JT-H320BT-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 890mAh / 3.29Wh |
| Mitat | 41.50 x 30.50 x 9.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |