Panasonic EZ960 Li-ion 21,6 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY3760B
EY7460LN2S
EY7460LZ2S
EY7460LZ2S31
EY7460X
EY7960
EY7960LN2S
EY7960LZ2S31
EY7960X
EZ3760
EZ37C1
EZ7460
EZ7460LZ1S-B
EZ7460X-B
EZ7960
EZ7960LZ1S-B
EZ7960X-B
EY7460LN2S
EY7460LZ2S
EY7460LZ2S31
EY7460X
EY7960
EY7960LN2S
EY7960LZ2S31
EY7960X
EZ3760
EZ37C1
EZ7460
EZ7460LZ1S-B
EZ7460X-B
EZ7960
EZ7960LZ1S-B
EZ7960X-B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9L60
EY9L60B
EY9L61B
EZ9L61
EY9L60B
EY9L61B
EZ9L61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ960PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078388 |
| Mitat | 129.90 x 77.40 x 74.75mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9L60 / EY9L60B / EY9L61B / EZ9L61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 64.8Wh |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |