Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EY3653, EY3653CQ Ni-MH 7,2 V akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ365PX
32,95 €
26,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
EY3653
EY3653CQ
EY3654
EY3654CQ
EY3653CQ
EY3654
EY3654CQ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9065
EY9066
EY9066B
EY6198B
EY9066
EY9066B
EY6198B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ365PX |
|---|---|
| EAN | 4894128129981 |
| Mitat | 72.00 x 59.60 x 97.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9065 / EY9066 / EY9066B / EY6198B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |