Panasonic ER201 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic Hiustenleikkurin / shaverin kanssa:
ER201
ER398
ER398
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic Hiustenleikkurin / shaverin alkuperäisakut:
85-07
N1100C
N1100C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi Hiustenleikkurin / shaverin tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset…
| SKU | CS-PER201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148715 |
| Korvaa | 85-07 / N1100C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 1.32Wh |
| Mitat | 28.73 x 17.00 x 17.00mm |
| Jännite | 1,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |