Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 980 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GF3
Lumix DMC-GF3C
Lumix DMC-GF3K
Lumix DMC-GF3W
Lumix DMC-GF5
Lumix DMC-GF6
Lumix DMC-GF6K
Lumix DMC-GF6R
Lumix DMC-GF6T
Lumix DMC-GF6W
Lumix DMC-GF6X
Lumix DMC-GX7
Lumix DMC-GX7K
Lumix DMC-GX80
Lumix DMC-GX85
Lumix DMC-LX100
Lumix DMC-LX100K
Lumix DMC-LX100S
Lumix DMC-TX1
Lumix DMC-TZ100
Lumix DMC-TZ101
Lumix DMC-TZ81
Lumix DMC-TZ85
Lumix DMC-ZS100
Lumix DMC-ZS110
Lumix DMC-ZS60
Lumix DMC-GF3C
Lumix DMC-GF3K
Lumix DMC-GF3W
Lumix DMC-GF5
Lumix DMC-GF6
Lumix DMC-GF6K
Lumix DMC-GF6R
Lumix DMC-GF6T
Lumix DMC-GF6W
Lumix DMC-GF6X
Lumix DMC-GX7
Lumix DMC-GX7K
Lumix DMC-GX80
Lumix DMC-GX85
Lumix DMC-LX100
Lumix DMC-LX100K
Lumix DMC-LX100S
Lumix DMC-TX1
Lumix DMC-TZ100
Lumix DMC-TZ101
Lumix DMC-TZ81
Lumix DMC-TZ85
Lumix DMC-ZS100
Lumix DMC-ZS110
Lumix DMC-ZS60
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica kameroiden kanssa:
D-Lux Type 109
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
DMW-BLG10
DMW-BLG10E
DMW-BLG10E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica kameran alkuperäisakut:
BP-DC15
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLG10MX |
|---|---|
| EAN | 4894128134732 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 42.10 x 37.00 x 14.10mm |
| Korvaa | BP-DC15 |
| Kapasiteetti (mAh) | 980mAh / 7.25Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |