Panasonic DMW-BLF19, DMW-BLF19E, DMW-BLF19PP akku 2000 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLF19, DMW-BLF19E, DMW-BLF19PP akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-PLF190MH
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GH3, Lumix DMC-GH3A, Lumix DMC-GH3AGK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
DMW-BLF19
DMW-BLF19E
DMW-BLF19PP
DMW-BLF19E
DMW-BLF19PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PLF190MH |
|---|---|
| EAN | 4894128086857 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 56.32 x 39.10 x 20.87mm |
| Korvaa | DMW-BLF19 / DMW-BLF19E / DMW-BLF19PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |