Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-BLC12MX
24,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-G81
Lumix FZ-2000
Lumix DMC-G7HK
Lumix DMC-G7
Lumix DMC-FZ1000
Lumix DMC-G5K
Lumix DMC-G6
Lumix DMC-G6KK
Lumix DMC-GH2
Lumix DMC-GH2H
Lumix DMC-GH2HK
Lumix DMC-GH2K
Lumix DMC-GH2S
Lumix DMC-GH2GK
Lumix DMC-GH2HGK
Lumix DMC-GH2HS
Lumix DMC-GH2KGK
Lumix DMC-GH2KK
Lumix DMC-GH2KS
Lumix DMC-FZ200
Lumix DMC-FZ200GK
Lumix DMC-FZ200K
Lumix DMC-GX8
Lumix DMC-GX8KBODY
Lumix FZ-2000
Lumix DMC-G7HK
Lumix DMC-G7
Lumix DMC-FZ1000
Lumix DMC-G5K
Lumix DMC-G6
Lumix DMC-G6KK
Lumix DMC-GH2
Lumix DMC-GH2H
Lumix DMC-GH2HK
Lumix DMC-GH2K
Lumix DMC-GH2S
Lumix DMC-GH2GK
Lumix DMC-GH2HGK
Lumix DMC-GH2HS
Lumix DMC-GH2KGK
Lumix DMC-GH2KK
Lumix DMC-GH2KS
Lumix DMC-FZ200
Lumix DMC-FZ200GK
Lumix DMC-FZ200K
Lumix DMC-GX8
Lumix DMC-GX8KBODY
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
DMW-BLC12
DMW-BLC12E
DMW-BLC12GK
DMW-BLC12PP
DMW-BLC12E
DMW-BLC12GK
DMW-BLC12PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BLC12MX |
|---|---|
| EAN | 4894128080503 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 48.00 x 36.00 x 17.00mm |
| Korvaa | DMW-BLC12 / DMW-BLC12E / DMW-BLC12GK / DMW-BLC12PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |