Panasonic DMW-BCN10, DMW-BCN10E, DMW-BCN10PP akku 7702 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCN10, DMW-BCN10E, DMW-BCN10PP akku 7702 mAh
In stock
- SKU
- CS-BNC10MC
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-LF1, Lumix DMC-LF1K, Lumix DMC-LF1W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:
DMW-BCN10
DMW-BCN10E
DMW-BCN10PP
DMW-BCN10E
DMW-BCN10PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BNC10MC |
|---|---|
| EAN | 4894128076780 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.18 x 34.20 x 6.90mm |
| Korvaa | BP-DC14-E / BP-DC14 / BP-DC14-U |
| Kapasiteetti (mAh) | 770mAh / 2.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |