Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
In stock
- SKU
- CS-BCJ13MC
28,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-LX3
Lumix DMC-LX3S
Lumix DMC-LX3K
Lumix DMC-LX5
Lumix DMC-LX5K
Lumix DMC-LX5W
Lumix DMC-LX7
Lumix DMC-LX5GK
Lumix DMC-LX7GK
Lumix DMC-LX7K
Lumix DMC-LX7W
Lumix DMC-LX3S
Lumix DMC-LX3K
Lumix DMC-LX5
Lumix DMC-LX5K
Lumix DMC-LX5W
Lumix DMC-LX7
Lumix DMC-LX5GK
Lumix DMC-LX7GK
Lumix DMC-LX7K
Lumix DMC-LX7W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
DMW-BCJ13
DMW-BCJ13E
DMW-BCJ13PP
DMW-BCJ13E
DMW-BCJ13PP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BCJ13MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036760 |
| Korvaa | DMW-BCJ13 / DMW-BCJ13E / DMW-BCJ13PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 41.70 x 35.60 x 10.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |