Panasonic DMW-BCH7, DMW-BCH7E akku - 690 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-FP1
Lumix DMC-FP1A
Lumix DMC-FP1D
Lumix DMC-FP1G
Lumix DMC-FP1H
Lumix DMC-FP1K
Lumix DMC-FP1P
Lumix DMC-FP1R
Lumix DMC-FP1S
Lumix DMC-FP2
Lumix DMC-FP3
Lumix DMC-FP3AB
Lumix DMC-FP3K
Lumix DMC-FP3R
Lumix DMC-FP3S
Lumix DMC-FP5G
Lumix DMC-TS10S
Lumix DMC-TS10K
Lumix DMC-TS10R
Lumix DMC-TS10A
Lumix DMC-FP2A
Lumix DMC-FP2D
Lumix DMC-FP2G
Lumix DMC-FP2H
Lumix DMC-FP2R
Lumix DMC-FP3K
Lumix DMC-FP3R
Lumix DMC-FP3S
Lumix DMC-FP3
Lumix DMC-TS10
Lumix DMC-FP5
Lumix DMC-FP1A
Lumix DMC-FP1D
Lumix DMC-FP1G
Lumix DMC-FP1H
Lumix DMC-FP1K
Lumix DMC-FP1P
Lumix DMC-FP1R
Lumix DMC-FP1S
Lumix DMC-FP2
Lumix DMC-FP3
Lumix DMC-FP3AB
Lumix DMC-FP3K
Lumix DMC-FP3R
Lumix DMC-FP3S
Lumix DMC-FP5G
Lumix DMC-TS10S
Lumix DMC-TS10K
Lumix DMC-TS10R
Lumix DMC-TS10A
Lumix DMC-FP2A
Lumix DMC-FP2D
Lumix DMC-FP2G
Lumix DMC-FP2H
Lumix DMC-FP2R
Lumix DMC-FP3K
Lumix DMC-FP3R
Lumix DMC-FP3S
Lumix DMC-FP3
Lumix DMC-TS10
Lumix DMC-FP5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
DMW-BCH7
DMW-BCH7E
DMW-BCH7E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BCH7 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033530 |
| Korvaa | DMW-BCH7 / DMW-BCH7E / DMW-BCH7PP / DMW-BCH7G / DMW-BCH7GK |
| Kapasiteetti (mAh) | 690mAh / 2.55Wh |
| Mitat | 46.55 x 36.40 x 5.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |