Panasonic CGR-D320, VW-VBD25, CGP-D28S yhteensopiva akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic CGR-D320, VW-VBD25, CGP-D28S yhteensopiva akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-PDR320
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-DVC15
CGR-D28A/ 1B
CGR-D28SE/ 1B
CGR-D320A/ 1B
CGR-D320E/ 1B
NV-DA1B
NV-DS12B
NV-DS15 NV-DS150B
NV-DS3
NV-DS33
NV-DS55
NV-DS77B
NV-DS8
NV-DS99
NV-EX1B
NV-EX3
NVDA1B
NVEX3 PV-BP8
PV-DV100
PV-DV100K
PV-DV200
PV-DV200K
PV-DV400
PV-DV400K
PV-DV600
PV-DV600K
PV-DV700
PV-DV710
PV-DV800
PV-DV800K
PV-DVP8-A
NV-GS11
CGR-D28A/ 1B
CGR-D28SE/ 1B
CGR-D320A/ 1B
CGR-D320E/ 1B
NV-DA1B
NV-DS12B
NV-DS15 NV-DS150B
NV-DS3
NV-DS33
NV-DS55
NV-DS77B
NV-DS8
NV-DS99
NV-EX1B
NV-EX3
NVDA1B
NVEX3 PV-BP8
PV-DV100
PV-DV100K
PV-DV200
PV-DV200K
PV-DV400
PV-DV400K
PV-DV600
PV-DV600K
PV-DV700
PV-DV710
PV-DV800
PV-DV800K
PV-DVP8-A
NV-GS11
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGR-D320
VW-VBD25
CGP-D28S
VW-VBD25
CGP-D28S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PDR320 |
|---|---|
| EAN | 4894128004028 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.44 x 53.32 x 36.41mm |
| Korvaa | DZ-BP28 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |