Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
In stock
- SKU
- CS-PDS006
18,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-FZ50EB-K
Lumix DMC-FZ50EB-S
Lumix DMC-FZ8EB-K
Lumix DMC-FZ30
Lumix DMC-FZ30-K
Lumix DMC-FZ30-S
Lumix DMC-FZ30BB
Lumix DMC-FZ30EG
Lumix DMC-FZ30EG-K
Lumix DMC-FZ30EG-S
Lumix DMC-FZ30GK
Lumix DMC-FZ30PP
Lumix DMC-FZ50
Lumix DMC-FZ50EF
Lumix DMC-FZ50EGM
Lumix DMC-FZ50K
Lumix DMC-FZ50S
Lumix DMC-FZ7
Lumix Lumix DMC-FZ7-K
Lumix DMC-FZ7-S
Lumix DMC-FZ7BB
Lumix DMC-FZ7BS
Lumix DMC-FZ7EB-K
Lumix DMC-FZ7EB-S
Lumix DMC-FZ7EF-K
Lumix DMC-FZ7EF-S
Lumix DMC-FZ7EG-K
Lumix DMC-FZ7EG-S
LumixDMC-FZ7GK
Lumix DMC-FZ8
Lumix DMC-FZ8EB-S
Lumix DMC-FZ8EF-S
Lumix DMC-FZ8EG
Lumix DMC-FZ8K
LumixDMC-FZ8S
Lumix DMC-FZ35K
Lumix DMC-FZ50EB-S
Lumix DMC-FZ8EB-K
Lumix DMC-FZ30
Lumix DMC-FZ30-K
Lumix DMC-FZ30-S
Lumix DMC-FZ30BB
Lumix DMC-FZ30EG
Lumix DMC-FZ30EG-K
Lumix DMC-FZ30EG-S
Lumix DMC-FZ30GK
Lumix DMC-FZ30PP
Lumix DMC-FZ50
Lumix DMC-FZ50EF
Lumix DMC-FZ50EGM
Lumix DMC-FZ50K
Lumix DMC-FZ50S
Lumix DMC-FZ7
Lumix Lumix DMC-FZ7-K
Lumix DMC-FZ7-S
Lumix DMC-FZ7BB
Lumix DMC-FZ7BS
Lumix DMC-FZ7EB-K
Lumix DMC-FZ7EB-S
Lumix DMC-FZ7EF-K
Lumix DMC-FZ7EF-S
Lumix DMC-FZ7EG-K
Lumix DMC-FZ7EG-S
LumixDMC-FZ7GK
Lumix DMC-FZ8
Lumix DMC-FZ8EB-S
Lumix DMC-FZ8EF-S
Lumix DMC-FZ8EG
Lumix DMC-FZ8K
LumixDMC-FZ8S
Lumix DMC-FZ35K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-S006
CGA-S006E
CGA-S006E/1B
CGR-S006
CGR-S006A/1B
CGR-S006E
CGR-S006E/1B
DMW-BMA7
CGA-S006E
CGA-S006E/1B
CGR-S006
CGR-S006A/1B
CGR-S006E
CGR-S006E/1B
DMW-BMA7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PDS006 |
|---|---|
| EAN | 4894128004103 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.50 x 35.85 x 18.85mm |
| Korvaa | CGA-S006 / CGA-S006E / CGA-S006E/1B / CGR-S006 / CGR-S006A/1B / CGR-S006E / CGR-S006E/1B / DMW-BMA7 / BP-DC5 J / BP-DC5 U |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |