Panasonic CGA-D54, CGA-D54SE, VW-VBD55, CGA-D54SE/1H, CGA-D54S, CGR-D54S, CGA-D54SE/1B, CGP-D54S yhteensopiva akku 5400 mAh
calcActive())">
Panasonic CGA-D54, CGA-D54SE, VW-VBD55, CGA-D54SE/1H, CGA-D54S, CGR-D54S, CGA-D54SE/1B, CGP-D54S yhteensopiva akku 5400 mAh
In stock
- SKU
- CS-PVD54S
28,95 €
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-DVC62
NV-MX500
NV-MX350
NV-GX7
NV-DS30A
NV-DS29
AG-DVC60E
AG-DVX100AP
NV-MX350B
AG-HVX200P
AG-DVC33
AG-DVX102B
AG-DVC60
AG-DVC32
NV-MX500EG
NV-MX5
NV-MX2500
NV-DS50A
NV-DS30
AG-DVX100AE
AG-DVC30
NV-MX500EN
AG-DVC80
AG-DVX100E
AJ-PCS060G ( Portable Hard Disk Unit )
AG-DVC30E
AG-DVX100B
AG-DVX102A
AG-DVX100A
NV-MX5000
NV-MX350A
NV-GX7K
NV-DS30EG
NV-DS29EG
AG-DVX100
NV-MX1000
NV-MX350EN
AG-DVX100BP
AG-DVC63
AG-DVX100BE
AG-DVC180A
AG-HVX200
NV-MX500
NV-MX350
NV-GX7
NV-DS30A
NV-DS29
AG-DVC60E
AG-DVX100AP
NV-MX350B
AG-HVX200P
AG-DVC33
AG-DVX102B
AG-DVC60
AG-DVC32
NV-MX500EG
NV-MX5
NV-MX2500
NV-DS50A
NV-DS30
AG-DVX100AE
AG-DVC30
NV-MX500EN
AG-DVC80
AG-DVX100E
AJ-PCS060G ( Portable Hard Disk Unit )
AG-DVC30E
AG-DVX100B
AG-DVX102A
AG-DVX100A
NV-MX5000
NV-MX350A
NV-GX7K
NV-DS30EG
NV-DS29EG
AG-DVX100
NV-MX1000
NV-MX350EN
AG-DVX100BP
AG-DVC63
AG-DVX100BE
AG-DVC180A
AG-HVX200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-D54
CGA-D54SE
VW-VBD55
CGA-D54SE/1H
CGA-D54S
CGR-D54S
CGA-D54SE/1B
CGP-D54S
CGA-D54SE
VW-VBD55
CGA-D54SE/1H
CGA-D54S
CGR-D54S
CGA-D54SE/1B
CGP-D54S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PVD54S |
|---|---|
| EAN | 4894128004165 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 59.48 x 36.25 x 69.81mm |
| Korvaa | CGA-D54 / CGA-D54SE / VW-VBD55 / CGA-D54SE/1H / CGA-D54S / CGR-D54S / CGA-D54SE/1B / CGP-D54S |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |