Panasonic BR2/3A, BR2/3AE2P, CR17335 akku 1200mAh
calcActive())">
Panasonic BR2/3A, BR2/3AE2P, CR17335 akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-PLC230SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien PLC-laitteiden kanssa:
Panasonic:
BR2/3ABR2/3AE2P
CR17335
CR17335-SE
Sanyo:
)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat PLC-laitteiden alkuperäisakut:
Panasonic:
BR-2/3ASanyo:
CR17335)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110637 |
| Korvaa | CR17335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 33.50 x 17.00 x 17.00mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |