Panasonic autonavaimen VL2020-1HF / VL2020-1HFE yhteensopiva akku 20mAh
calcActive())">
Panasonic autonavaimen VL2020-1HF / VL2020-1HFE yhteensopiva akku 20mAh
In stock
- SKU
- CS-VL2020D8
15,95 €
14,95 €
Panasonic autonavaimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VL2020-1HF
VL2020-1HFE
VL2020-1HFE
Korvattavat Panasonic autonavaimen alkuperäisakut
VL2020-1HF
VL2020-1HFE
VL2020-1HFE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic autonavaimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-VL2020D8 |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Lithium Vanadium Pentoxide |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190226 |
| Korvaa | VL2020-1HF / VL2020-1HFE |
| Kapasiteetti (mAh) | 20mAh / 0.06Wh |
| Mitat | 21.00 x 20.00 x 7.80mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |