Packard Bell Easynote LM81, Easynote LM82, Easynote LM83 akku 8800 mAh
calcActive())">
Packard Bell Easynote LM81, Easynote LM82, Easynote LM83 akku 8800 mAh
In stock
- SKU
- CS-AC4551DB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Packard Bell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Easynote LM81
Easynote LM82
Easynote LM83
Easynote LM82
Easynote LM83
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Packard Bell alkuperäisakut:
31CR19/652
31CR19/66-2
AK.006BT.075
31CR19/66-2
AK.006BT.075
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AC4551DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073024 |
| Mitat | 269.80 x 54.40 x 42.00mm |
| Korvaa | 31CR19/652, 31CR19/66-2, AK.006BT.075 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |