Orascoptic lääketieteellisen laitteen Zeon Discovery yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Orascoptic lääketieteellisen laitteen Zeon Discovery yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ORS510MD
22,95 €
Orascoptic lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Zeon Discovery
Korvattavat Orascoptic lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
510001-140
931549
931549
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Orascoptic lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-ORS510MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209713 |
| Korvaa | 510001-140 / 931549 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 66.35 x 36.80 x 19.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |