Optomed lääketieteellisen laitteen Smartscope M5 / Smartscope M5 Pro yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Optomed lääketieteellisen laitteen Smartscope M5 / Smartscope M5 Pro yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-OTM500MD
46,95 €
Optomed lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Smartscope M5
Smartscope M5 Pro
Smartscope M5 Pro
Korvattavat Optomed lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4/HR-4U AAA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Optomed lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-OTM500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150657 |
| Korvaa | 4/HR-4U AAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Mitat | 46.50 x 41.62 x 10.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |