Optoma projektorien BB-LIO37B / BB-PK12ALIS yhteensopiva akku 1050mA
calcActive())">
Optoma projektorien BB-LIO37B / BB-PK12ALIS yhteensopiva akku 1050mA
In stock
- SKU
- CS-OPK102PT
17,95 €
Optoma projektorien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BB-LIO37B
BB-PK12ALIS
Pico PK101
PICO PK102
PICO PK120
PK101 Pico Pocket Projector
PK102 Pico Pocket Projector
PK120
BB-PK12ALIS
Pico PK101
PICO PK102
PICO PK120
PK101 Pico Pocket Projector
PK102 Pico Pocket Projector
PK120
Korvattavat Optoma projektorien alkuperäisakut
AP-60
Z60
Z60
Kuvaus / Optoma projektorien BB-LIO37B / BB-PK12ALIS yhteensopiva akku 1050mA
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Optoma projektorien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-OPK102PT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034223 |
| Korvaa | Z60 / AP-60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 52.97 x 35.49 x 7.02mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review