Opticon OPL-9714, OPL-9715, OPL-9725 akku 1000mAh
calcActive())">
Opticon OPL-9714, OPL-9715, OPL-9725 akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-OPH981BL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Opticon viivakoodinlukijoiden kanssa:
OPL-9714
OPL-9715
OPL-9725
OPL-9727
OPL-9815
PHL-1300
OPL-9715
OPL-9725
OPL-9727
OPL-9815
PHL-1300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Opticon viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
N10-1000MA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-OPH981BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128089186 |
| Korvaa | N10-1000MA |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 53.17 x 35.35 x 6.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |