Opticon OPC-3301i, OPI-3301, OPI-3301i akku 1100mAh
calcActive())">
Opticon OPC-3301i, OPI-3301, OPI-3301i akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-OPH330BL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Opticon viivakoodinlukijoiden kanssa:
OPC-3301i
OPI-3301
OPI-3301i
OPR-3301
OPI-3301
OPI-3301i
OPR-3301
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Opticon viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
C2013
OPR33015505-0-00
Z66
OPR33015505-0-00
Z66
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-OPH330BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121138 |
| Korvaa | Z66 / C2013 / OPR33015505-0-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.10 x 35.20 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |