Opticon H21, H21 1D, H21 1D alpha akku 3060mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Opticon viivakoodinlukijoiden kanssa:
H21
H21 1D
H21 1D alpha
H21 1D qwerty
H21 2
H21 2D
H21 2D alpha
H21 2D qwerty
H22
H22 1D alpha
H22 1D qwerty
H22 2D alpha
H22 2D qwerty
H-25
H-25 1D
H-25 2D
H21 1D
H21 1D alpha
H21 1D qwerty
H21 2
H21 2D
H21 2D alpha
H21 2D qwerty
H22
H22 1D alpha
H22 1D qwerty
H22 2D alpha
H22 2D qwerty
H-25
H-25 1D
H-25 2D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Opticon viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
02-BATLION-21
0B25-001M000
2ICP48/65/11-2
BTR0600
LBP-02
0B25-001M000
2ICP48/65/11-2
BTR0600
LBP-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-OPH210BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086956 |
| Korvaa | BTR0600 / 02-BATLION-21 / LBP-02 / 2ICP48/65/11-2 / 0B25-001M000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3060mAh / 11.32Wh |
| Mitat | 64.38 x 48.96 x 10.42mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |