OPPO puhelimen CPH2629 / Reno12 Pro yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen CPH2629 / Reno12 Pro yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR120SL
29,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CPH2629
Reno12 Pro
Reno12 Pro
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLPA57
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPR120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,91 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212454 |
| Korvaa | BLPA57 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 90.00 x 63.00 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |