OPPO puhelimen A58 / CPH2577 yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen A58 / CPH2577 yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA257SL
23,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A58
CPH2577
CPH2577
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLPA19
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPA257SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,9 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206293 |
| Korvaa | BLPA19 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.94Wh |
| Mitat | 93.80 x 66.00 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |