OPPO puhelimen A57 5G / A57 5G 2022 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
OPPO puhelimen A57 5G / A57 5G 2022 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-OPA571SL
19,95 €
OPPO puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A57 5G
A57 5G 2022
PFTM20
A57 5G 2022
PFTM20
Korvattavat OPPO puhelimen alkuperäisakut
BLP915
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-OPA571SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179689 |
| Korvaa | BLP915 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 92.60 x 64.20 x 4.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |