OPPO Find 7, Find 7 Lite, Find 7a akku 2100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
Find 7
Find 7 Lite
Find 7a
Oppo Find 7
X9000
X9006
X9006 LTE
X9007
X9070
X9076
X9077
Find 7 Lite
Find 7a
Oppo Find 7
X9000
X9006
X9006 LTE
X9007
X9070
X9076
X9077
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP569
BLP575
BLP575
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPF900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096269 |
| Korvaa | BLP569 / BLP575 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 79.30 x 55.93 x 5.02mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |