OPPO älypuhelinten Relme X2 Pro / RMX1931 yhteensopiva akku 1950mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten Relme X2 Pro / RMX1931 yhteensopiva akku 1950mAh
In stock
- SKU
- CS-OPX210SL
35,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Relme X2 Pro
RMX1931
RMX1931
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP749
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152200 |
| Korvaa | BLP749 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 79.40 x 62.00 x 5.04mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |