OPPO älypuhelinten CPH2305 / Find X5 Pro yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten CPH2305 / Find X5 Pro yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-OPX899SL
35,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CPH2305
Find X5 Pro
PFEM10
PFFM20
Find X5 Pro
PFEM10
PFFM20
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP889
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPX899SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177456 |
| Korvaa | BLP889 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 86.00 x 63.00 x 5.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |