OPPO älypuhelinten CPH1919 / PCCM00 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten CPH1919 / PCCM00 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-OPR705SL
24,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CPH1919
PCCM00
PCCT00
Reno 10x Zoom
PCCM00
PCCT00
Reno 10x Zoom
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP705
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPR705SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152132 |
| Korvaa | BLP705 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 66.50 x 64.56 x 4.75mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |