OPPO älypuhelinten CPH1871 / CPH1875 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
OPPO älypuhelinten CPH1871 / CPH1875 yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-OPF210SL
32,95 €
OPPO älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CPH1871
CPH1875
Find X Automobili Lamborghini
Find X Premium Edition
PAFT10
CPH1875
Find X Automobili Lamborghini
Find X Premium Edition
PAFT10
Korvattavat OPPO älypuhelinten alkuperäisakut
BLP675
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu OPPO älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-OPF210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172352 |
| Korvaa | BLP675 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 60.40 x 59.30 x 6.30mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |